Catering a pořádání akcí

Připravíme pro Vás slavnostní rauty, firemní večírky, coffee breaky, venkovní akce, grilovací párty, svatby, soukromé oslavy a jiné.
Každá akce je jedinečná a proto s Vámi vždy projdeme celý průběh od začátku až do konce a poradíme Vám v různých situacích.

Uvědomujeme si, že vhodně zvolená skladba menu a koncepce celého rautu může významně povznést atmosféru každé společenské události. Raut, jako nejběžnější forma cateringu, je pro nás vždy možností, jak předvést umění našich kuchařů a kreativitu servisu. Při Vašem zadání vždy hledáme možnost, jak předvést něco nového, zajímavého a zároveň delikátního.

Poptávka

akce-rauty-country-saloon-vranov-1.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-2.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-3.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-4.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-5.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-6.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-7.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-8.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-9.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-10.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-11.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-12.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-13.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-14.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-15.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-16.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-17.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-18.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-19.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-20.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-21.jpg akce-rauty-country-saloon-vranov-22.jpg

Akce pro skupiny a kulturní akce

Pro menší i větší skupiny návštěvníků Vranova nad Dyjí můžeme například zajistit:

Školní výlety, zájezdy - cenově zvýhodněné, ubytování, stravování, balíčky na cestu
Firemní akce, školení - školicí místnost a veškeré další zabezpečení
Oslavy, svatby - hostinu, raut a další komfortní služby

Tradiční akce - Vranovské posvícení, Mexický večer (červenec a srpen), Silvestr

nahoru
Country Saloon ve Vranově nad Dyjí hodnocení